O MNIE 

O MNIE 

O MNIE 

O MNIE 

O MNIE 

O MNIE 

Moja droga do relaksu zaczęła się od Jogi B.K.S. Iyengara.

Joga jest dla mnie głęboką pracą z ciałem i umysłem, i jestem zafascynowana jej wpływem. Każda praktyka jogi kończy się savasaną, czyli całkowitym relaksem ciała i umysłu.

Dla wielu osób to ulubiona część zajęć. Dla mnie również.

Idąc tym tropem i szukając jeszcze głębszego rozluźnienia, natrafiłam na Jogę Restorative, stworzoną przez Judith H. Lasater. Jest ona nauczycielką Jogi B.K.S. Iyengara i dyplomowaną fizjoterapeutką.
Joga Restorative całkowicie pochłonęła mnie i wyznaczyła moją dalszą ścieżkę.

Kolejnym narzędziem na drodze do jeszcze głębszego relaksu jest dla mnie Access Bars®.

Jest to rodzaj masażu. Polega on na starannym, relaksującym ułożeniu ciała osoby, z którą pracuję, a następnie łagodnym dotyku jej głowy. Efektem jest wyciszenie emocji i głębokie odprężenie ciała.

Zarówno Joga Restorative i Access Bars pozwalają doświadczyć głęboko relaksującego stanu pomiędzy jawą a snem, czyli świadomego odpoczynku.

Na moich zajęciach możesz oczekiwać pełnego poczucia bezpieczeństwa, zaopiekowania i oparcia. To Twoje bezpieczne miejsce. Do tego mi służą m.in. narzędzia empatycznej komunikacji Porozumienia bez Przemocy NVC.

Jak widzisz, świat relaksu fascynuje mnie od lat i ciągle doskonalę umiejętności.

Ukończyłam 3-letni kurs Jogi metodą B.K.S Iyengara i od  2015 roku jestem dyplomowaną nauczycielką tej metody. W 2015 roku ukończyłam kurs Relax and Renew® Level 1 Trainer w Londynie i mam uprawnienia do prowadzenia zajęć Jogi Restorative wg metody Judith H. Lasater. Jestem też certyfikowanym praktykiem terapii manualnej Access Bars®. Na swoich zajęciach wykorzystuję metody empatycznej komunikacji Porozumienie bez Przemocy NVC, stworzonej przez Marshalla Rosenberga i regularnie uczestniczę w kursach NVC.

Regularnie pogłębiam wiedzę na temat Jogi warsztatach u takich nauczycieli, jak Konrad Kocot, Ewa Wardzała, Kasia Pilorz, Lois Steinberg, Rita Keller czy Stephane Lalo.