Joga Restorativerelaks1

Jak odpoczywać, żeby odpocząć

JOGA  REGENERACYJNA, RELAKSACYJNA, PRZYWRACAJĄCA SIŁY

Termin: 26.02.2017 Niedziela
Godzina: 17:00-20:00
Miejsce: Szkoła Jogi Magdy i Maćka Bętkowskich ul:Słomiana Kraków


Zapraszamy na warsztat całkowicie poświęcony nauce głębokiego relaksu oraz bardzo skutecznej regeneracji i odprężeniu w życiu codziennym wg metody Judith H.Lasater.


Założeniem Jogi Restorative jest wprowadzenie ćwiczącego w stan głębokiego relaksu poprzez odpowiednie ułożenie i podparcie ciała różnymi pomocami do jogi (kocami, wałkami, klockami).Ciało ma wówczas szansę na wejście w stan kojącego relaksu, co przekłada się na wyciszenie myśli i uspokojenie emocji. Joga Restorative to relaksacyjne warianty klasycznych asan. W każdej pozycji przebywa się od około 5 do 15 min.Joga Restorative ma na celu, otwieranie ciała a nie rozciąganie go.
Regularna praktyka Yogi Restorative łagodzi skutki chronicznego stresu, niweluje niecierpliwość,frustrację, irytację, złość, napięcie mięśniowe, ból głowy.
Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich spragnionych relaksu, także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w jodze. Zapraszamy szczególnie tych, którzy są zmęczeni,zestresowani,wyczerpani oraz tych, którzy przez 3 godziny chcą robić nic, aby skutecznie odpocząć.
Prowadzi: Oliwia Jakubik instruktorka technik i metod relaksacyjnych, jedna z trzech dyplomowanych nauczycielek w Polsce Jogi Restorative wg metodyJudith.H.Lasater
Serdecznie zapraszam.
Oliwia
Cena: 70 zł
Kameralna grupa.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy i informacje.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel: 530 024 323

 

 


 

Kontakt:ogrodyoliwii-logo

Oliwia Jakubik

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 530 024 323

 PRZYJACIELE

 meli melo logogdzienajoge-logomalelogowarsztat