Relaks po południu

ogrodyoliwii-relaks1Pozwól Sobie odpocząć. W małej, kameralnej grupie, dzięki spokojnej atmosferze, pod okiem doświadczonego trenera. Zrób to dla Siebie.

Z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo w życiu ważny jest relaks. Taka „chwila spokoju, którą trudno przecenić”. Zaczęłam przyglądać się procesowi relaksu i odkryłam, że jest on czymś, czego potrzebujemy jako ludzie, aby móc sprawnie funkcjonować w domu, w pracy, w każdej otaczającej nas przestrzeni. Potwierdzają to podczas spotkań uczestnicy moich warsztatów, to samo słyszę od przyjaciół i znajomych. Mówią o tym psychologowie i lekarze.

Wiem, że w zabieganiu i stresie bardzo trudno pozwolić sobie na relaks, odprężenie, nabranie dystansu. Tymczasem jest to umiejętność, której można się nauczyć! We współczesnym życiu przepełnionym wyzwaniami i prozaiczynymi czynościami do wykonania jest to umiejętność wręcz niezbędna. Dlatego właśnie powstały Ogrody Oliwii. „Relaks w ogrodach Oliwii” to warsztaty ukierunkowane na odprężenie i zredukowanie stresu, zmniejszenie napięcia, regenerację ciała i umysłu z wykorzystaniem różnorodnych, sprawdzonych technik i metod.

W Ogrodach Oliwii nauczysz się sztuki relaksu

Po jednych zajęciach poczujesz odprężenie, a po drugich radość. Regularne stosowanie proponowanych przez mnie ćwiczeń sprawi, że twoje życie nabierze nowych kolorów. Problemy nie znikną, ale Ty poradzisz sobie z nimi lepiej niż kiedykolwiek!

Podczas zajęć w równym stopniu koncentrujemy się na rozgrzaniu i rozlużnieniu mięśni i ścięgien,co na wykorzystaniu technik teatru wyobraźni dla odprężenia umysłu i oczyszczenia myśli.

Starannie dobrane ćwiczenia rozgrzewająco rozciągające pozwalają skierować koncentrację na poszczególne części ciała. Następnie dzięki technikom teatru wyobraźni rozluźniamy umysł, wyciszamy emocje, normalizujemy oddech. W efekcie nabieramy dystansu, oddalamy się od stresujących sytuacji, uwalniamy się od wybiegania myślami w przyszłość. Zanurzamy się w „tu i teraz”. To cudowny moment, który niesie możliwość efektywnego wypoczynku.

Radość, jaką możesz odczuwać zawsze i wszędzie, dokładnie tam, gdzie jesteś, w tym momencie, teraz – jest nierozerwalnie związana ze stanem umysłu i ciała, który możliwy jest do osiągnięcia w najprostszy sposób: dzięki relaksowi.

Relaks dla lepszego życia

ogrodyoliwii-relaks2Relaks w Ogrodach Oliwii oparty jest o rozwój samoświadomości uczestników zajęć. Podczas regularnej praktyki relaksu zyskujemy większą świadomość swoich myśli, emocji i ciała, a to pozwala nam reagować adekwatnie we wszystkich sytuacjach życia codziennego: w domu, w pracy, w szkole, w rodzinie, wszędzie tam, gdzie pojawia się stres i pośpiech.

Dzięki warsztatom relaksacyjnym:

 

  • uspokoisz natłok myśli
  • poprawisz zdolność koncentracji
  • nauczysz się rozluźniać ciało
  • poprawisz swoje samopoczucie
  • zredukujesz poziom stresu
  • wzmocnisz swój wewnętrzny spokój
  • rozwiniesz umiejętność relaksu i odpoczynku
  • poznasz metody i techniki relaksacyjne
  • podniesiesz jakość swojego życia

 

Co czeka cię na warsztatach

Różne metody relaksacji

Relaksacja w życiu codziennym

Muzykoterapia - praktyka

Progresywne rozluźnianie mięśni - praktyka

Trening autogenny Schultza - praktyka

Autosugestia i jej rola w uwalnianiu się od stresu

Rola wizualizacji w uwalnianiu się od stresu - praktyka

Relaksujące ćwiczenia oddechowe - praktyka

Relaksująca aromaterapia olejkami eterycznymi - praktyka

Relaksacyjne ćwiczenia z zakresu teatru wyobraźni - praktyka

 

 

 

Kontakt:ogrodyoliwii-logo

Oliwia Jakubik

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 530 024 323

 PRZYJACIELE

 meli melo logogdzienajoge-logomalelogowarsztat