Relaks na lunch

OFERTA DLA FIRM

 

METODYKA I CEL ZAJĘĆ

ogrodyoliwii-relaksdlafirm1Zajęcia relaksacyjne w całości składają się z praktycznych ćwiczeń. Celem jest odprężenie, rozluźnienie ciała I zmniejszenie napięć. W efekcie zwiększa się koncentracja oraz twórcza i intelektualna wydajność umysłu.

Ćwiczenia skonstruowano w oparciu o raktykę jogi (w tym ćwiczenia oddechowe), techniki teatru wyobraźni, metodę wizualizacji oraz masażu i automasażu. Po zajęciach uczestnicy będą odprężeni, zrelaksowani i gotowi do wydajnej i twórczej pracy. W długim terminie uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności radzenia sobie z sytuacjami stresującymi i niwelowania niekorzystnych skutków długotrwałego napięcia i stresu.

RELAKSACJA: NOWY POZIOM BIZNESU

ogrodyoliwii-relaksdlafirm2Oto codzienność: presja czasu, liczne zadania, nieprzewidziane sytuacje, ostra konkurencja, konflikty, rywalizacja. Zarówno sukces, jak i trudności w biznesie łączą się ze stresem. Opowiedni poziom stresu działa mobilizująco. Jednak jego nadmiar - bądź też skumulowane długoterminowe napięcie - mogą obniżać jakość i wydajność pracy, a nawet prowadzić do problemów zdrowotnych pracowników i syndromu "wypalenia zawodowego".

Z drugiej strony, stan odprężenia i relaksu nie tylko zwiększa wydajność twórczą i intelektualną oraz koncentrację na zadaniach, ale także podnosi poziom zadowolenia z pracy. Tak więc dzięki zajęciom relaksacyjnym poprawia się zarówno jakość, jak i atmosfera pracy. A to dodatkowo motywuje pracowników i wiąże ich z firmą.

Specjalnie z myślą o potrzebach biznesu powstały zajęcia, które rozładowują napięcie i stres, tym samym natychniastowo podnosząc jakość pracy i wydajność pracowników. Co więcej, wyposażają one uczestników w skuteczne narzędzia i techniki, sprzyjając samodzielnej nauce radzenia sobie ze stresem. Dzięki temu pracownicy nie pozostaną bezradni wobec sytuacji stresowych, ale otrzymają możliwość decydowania, co wówczas robić. Zyskają świadomość korzyści i przewagi, jaką daje umiejętności radzenia sobie ze stresem. Będą potrafili świadomie wykorzystać zalety wynikające z sytuacji stresowych oraz przekuć je w efektywne działanie.

Długoterminowy cel: czas pracy spędzony efektywnie i twórczo, każdego dnia, w każdej sytuacji.

DANE ORGANIZACYJNE

DLA KOGO

Zajęcia przeznaczone są dla pracowników jednego przedsiębiorstwa, narażonych na długotrwałe działanie stresu. Relaksacją w miejscu pracy powinny być objęte przede wszystkim osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji oraz zespoły twórcze.

Na szczególną uwagę zasługują pracownicy, których praca polega na długotrwałym przebywaniu przed komputerem. Napięcia mięśniowe oraz wyżej wymienione czynniki stresogenne obniżają wydajność pracy.

Zajęcia adresowane są także do tych, którzy wypracowali własny sposób radzenia sobie ze stresem, ale chcą wzbogacić swoje doświadczenia o nowe techniki i narzędzia relaksacyjne, jak również uczestniczyć w praktycznych, ciekawych warsztatach prowadzonych metodami aktywnymi w atmosferze bezpieczeństwa, przyjemności i zabawy.

Zajęcia prowadzone są w grupach od 3 do 20 osób, w zależności od potrzeb zakładu pracy.

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

Zajęcia relaksacyjne trwają z zasady 75 minut, ale mogą zostać skrócone do 60 lub wydłużone do 90 minut, w zależności od potrzeb klienta.

Zajęcia odbywają się 4 razy w miesiącu. Mogą być także przeprowadzone jednorazowo lub kilka razy w tygodniu, w zależności od potrzeb klienta.

MIEJSCE

Zajęcia relaksacyjne prowadzone są w miejscu pracy lub w wynajętej sali przeznaczonej do tego typu zajęć. Relaksacja w miejscu pracy dzięki optymalizacji czasu uczestników przynosi znakomite efekty, ucząc jednocześnie technik relaksacyjnych w środowisku stresogennym. Ma to ogromne znaczenie dla poprawy wydajności pracy i osiąganych wyników.

CENA

Proszę o kontakt w celu ustalenia ceny.

 

Kontakt:ogrodyoliwii-logo

Oliwia Jakubik

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 530 024 323

 PRZYJACIELE

 meli melo logogdzienajoge-logomalelogowarsztat